HiKoki UB18DCW4Z akkus LED munkalámpa (akku és töltő nélkül)
18 V, 700-4000 lm, IP65, USB-port, 1.9 kg
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DCW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
Leírás
  • Jó látási viszonyok sötét épületben végzett munka esetén is.
  • 700 és 4000 lumen között állítható fényerő.
  • 138°-os szögben állítható.
  • USB-port: mobil eszközök feltöltéséhez.
  • Csavarok segítségével falra is szerelhető.
  • Maradék akkutöltöttség-kijelző, jól áttekinthető: a LED-ek jelzik az akku töltöttségi állapotát.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
LED-ek (fehér): 60 db
USB-port: 5 V, 1 A
Fényerő szabályozás: 700 - 4000 lm
Súly akkumulátor nélkül: 1.9 kg
Méretek (H x SZ x M): 186 x 155 x 276 mm